Skip links

YENİLETİŞİM
nedir? Yıldızı™ Nefes İlkesi™ Damla Stratejisi™
YENİLETİŞİM Nedir?

• Yeni (sıfat) Eskisinin yerine gelen
• İletişim (isim) Duygu, düşünce veya bilgilerin akla gelebilecek her türlü yolla başkalarına aktarılması
• YENİLETİŞİM (yeni + iletişim) Tıpkı bilişim (bilgi + iletişim) gibi…
• YENİLETİŞİM’i klasik iletişimden ayıran “değişim iletişimi”(Change Communications) dir.

YENİLETİŞİM Yıldızı™

Simgemiz ‘yıldız’ hizmetlerimizin size nasıl yol göstereceğini anlatmaktadır. İletişimin sürekli değişimi ve acil durumların yeni hâli ile gelişimi güçlendirdiğimiz öncü iki kanadımız olarak bize eşlik ediyor. Finans ve kamu sektörlerindeki uzman danışmanlarımız itici gücümüz olarak size güç kazandırıyor. Günlük iletişim faaliyetlerimiz ise YENİLETİŞİM modelimizin gücünü koruyarak sürekliliğini sağlıyor.

YENİLETİŞİM Nefes İlkesi™

İletişimi nefes olarak gören YENİLETİŞİM ekibi, birlikte çalıştıkları iş ortaklarına rahat nefes alacak iletişim stratejileri ile donatmaktadır. Sürekli kendini yenileyen iletişim süreçleri ile iletişim maratonunuzda nefesiniz kesilmez. İletişiminiz sürekliliğini yenilenerek sürdürür. Böylece, nefes alamayan iletişim stratejileri ile boğuşmazsınız.

YENİLETİŞİM Damla Stratejisi™

Bir etken değişikliği olmadıkça su damlaları hep aynı aralıklarla, aynı büyüklükte ve aynı hızla akar. Böylece, önündeki benzersiz engelleri delerek aşar. YENİLETİŞİM Damla Stratejisi™ size özel su damlası stratejisini belirler. Böylece, sürdürülebilir iletişim stratejilerinizi belirleyerek hedeflerinize ulaşmanızı sağlamaktadır.

Çözüm Ortaklarımız

İLETİŞİM